Кодекс поведінки

1. Підвищення обізнаності в питаннях соціальної відповідальності та корпоративної етики

Слідуючи принципу “Дотримуйся закону і йди шляхом доброчесності”, ми розвиватимемо нашу корпоративну діяльність відповідно до етичних норм з повним розумінням нашої соціальної відповідальності і можливих наслідків діяльності нашого бізнесу. Оскільки ми ведемо бізнес на міжнародному рівні, ми дотримуємося всіх діючих конвенцій та законів кожної країни, з розумінням ставимося до релігії, культури та звичаїв кожної країни з тим, щоб внести свій вклад в місцевий економічний розвиток.


Щоб максимально задовольнити запити наших клієнтів, ми будемо долучатися до розвитку унікальних базових і новітніх технологій, які дозволяють нам виготовляти високоякісні надійні продукти. Для досягнення цієї мети ми проводитимемо справедливі належні господарські операції з нашими постачальниками. Відчуваючи соціальну відповідальність, ми проводитимемо з нашими партнерами спільні корпоративні заходи для загального зростання.


2. Сприяння відкритому зв’язку з суспільством

Нашим акціонерам та співвласникам ми надаватимемо відповідну корпоративну інформацію у визначений термін, на справедливій відкритій основі. Водночас ми будемо прагнути встановити відносини взаємної довіри з суспільством через скоординований двосторонній зв’язок.


3. З думкою про наступні покоління – Екологічні рішення

Розуміючи важливість захисту навколишнього середовища, ми будемо забезпечувати ефективне і екологічно свідоме використання обмежених природних ресурсів задля того, щоб передати чисте навколишнє середовище прийдешнім поколінням. Через створення нових продуктів і підприємств, які приносять нову цінність суспільству, ми забезпечимо сталий розвиток пропонуючи високоякісні товари, виготовлені в гармонії з навколишнім середовищем.


4. Сприяння благополуччю співробітників та суспільства

Ми створимо безпечне та ідеальне місце роботи для наших співробітників з різносторонніми можливостями, сприяючи їхньому особистому розвитку в роботі. Як хороший корпоративний громадянин ми докладатимемо зусиль для розвитку суспільства через чесні недискримінаційні корпоративні заходи, засновані на взаємній довірі усіх членів суспільства.