Електроніка

Виробництво електроніки

Акутрон забезпечений всією необхідною інфраструктурою для виготовлення високоякісної електронної продукції за конкурентоспроможною ціною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг від ручних монтажних робіт до автоматизованої пайки друкованих плат.


Для виробництва збірок плат різного рівня складності ми використовуємо автоматичну установку компонентів, конвекційну пайку, пайку хвилею.


Тестер для перевірки кабельних збірок

Окремою віхою діяльності нашого підприємства є виробництво тестових систем для автоматичної перевірки кабельних збірок, а саме – HLAT (Тестер високорівневих кабельних збірок).


HLAT – це система, що складається з основного блоку, кількох адаптерів і набору кабелів. HLAT призначений для перевірки операбельності кабельних збірок і визначення їх параметрів таких як ємність провідника, опір чи індуктивність.


HLAT використовується нашими спеціалістами для контролю процесу виготовлення кабелів. Ми також експортуємо наші тестери до інших виробників кабелів.

Наші тестові пристрої – це приклад чудової інтеграції процесів розробки і виробництва.


Проектування електроніки

Акутрон також пропонує широкий вибір послуг в секторі розробки електроніки – від дизайну друкованих плат до розробки складних інженерних систем.


Розробка друкованих плат


Наші послуги:


Як правило, ми проектуємо друковані плати для медичних кабельних збірок – різноманітні перехідні плати, гнучкі шлейфи, управляючі плати тощо. Основна задача при розробці таких деталей – мініатюризація. Вимоги сьогоднішньої електроніки – велика щільність компонентів, надзвичайно тонкі металеві доріжки і малі отвори в платах. Це досить серйозний виклик не лише для виробників плат, але й для їх розробників. І Акутрон приймає цей виклик. При мінімізації розмірів плат ми покладаємося на талант наших інженерів і сучасні технології виробництва такі, як лазерне свердління, технологія via-in-pad (отвір на контактній площадці), закупорювання отворів тощо.


Наші спеціалісти також проектують електронні пристрої різного рівня складності. Результатами наших розробок є, наприклад, сигналізатори перевищення швидкості, тестери кабельних збірок, світлодіодні модулі, апарат для ультразвукового дослідження тощо.