Огляд

Виробничим компаніям ми пропонуємо індивідуальні рішення – від дослідних робіт та проектування до завершеного виробництва і доставки готових товарів. Ми намагаємося надавати свої послуги так, щоб вони якнайорганічніше були включеними у виробничий процес наших замовників.


Акутрон знаходиться в Києві, в Україні

Наша компанія розташована в самому центрі Києва, в Україні. Це дозволяє Акутрону займати провідні позиції на східноєвропейському ринку і оперативно постачати товари в будь-яку точку Європи.Ми забезпечуємо своїх клієнтів товарами і послугами високої якості за помірними цінами.


На глобальному ринку ціни є одним з ключових факторів. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте конкурентоспроможну на світовому ринку продукцію за помірними цінами східноєвропейського регіону.


Однак помилково вважати ціну єдиним важливим критерієм при виборі постачальника. Ми впевнені, що управління якістю - це набагато ефективніший інструмент зниження вартості продукту, оскільки дозволяє зменшити витрати при виробництві продукції на брак та дорогий ремонт. Акутрон має сертифікати якості ISO 9001 та ISO13485 і може легко адаптувати власне виробництво до критеріїв якості замовника.