Механіка

Виробництво механіки

Акутрон виготовляє різноманітні прес-форми для промислового вжитку. Ми пропонуємо нашим клієнтам різнопланові рішення для кожного виробничого процесу, забезпечуючи високоякісними механічними продуктами – від найпростіших металевих деталей до високоспеціалізованих багатокомпонентних виробів.


Виробництво механічних деталей


Ми здатні виготовляти і обробляти будь-які металеві і пластикові матеріали відповідно до вимог специфікації замовника, а також самостійно розробляємо дизайн на замовлення клієнта.


Виробництво металевих виробів

Виробництво виробів з пластмаси


Для виробництва у нас є великий машинний парк, який забезпечує різноманітні послуги з обробки:


Фрезерування на ЧПК


Важливою перевагою виробництва Акутрон є можливість виробляти малі та середні партії деталей (від 1 до 5000 штук). Іншою визначальною особливістю є те, що ми валідуємо процес розробки швидким виготовленням тестових деталей.


Механічна інженерія

На додачу до нашого механічного виробництва ми також надаємо послуги механічної інженерії. Команда наших інженерів-механіків пропонує нашим замовникам:


При проектуванні наші спеціалісти використовують програмне забезпечення 3D-Solidworks®.

Розробка механічних виробів


За більш детальною інформацією щодо доступних технологій та обладнання звертайтеся, будь ласка, до нашого головного офісу. Наш комерційний відділ з радістю відповість на всі Ваші запитання.