Якість

З часу свого заснування компанія затвердила політику в області якості, щоб відповідати міжнародним стандартам якості і сучасним тенденціям в промисловості. До цього часу політика визначає основні принципи роботи, розвитку і подальшого росту компанії.


Керівництво Акутрону докладає зусиль для того, щоб залучити увесь персонал до реалізації основних положень політики якості в повсякденній роботі:


Політика компанії досягається через:


Команда Акутрону декларує свою політику і слідує їй, аби стати соціально відповідальним членом суспільства і заслужити глибоку довіру своїх партнерів.


Девіз Акутрону: Якість – це стабільність і процвітання компанії.


Система управління якістю

Акутрон запровадив систему управління якістю відповідно до стандартів ISO9001:2008 та ISO13485:2003.


Система управління якістю охоплює усі процеси в компанії. Практично всі види робіт визначені правилами і задокументовані, що дозволяє контролювати процес виробництва і досягати хороших прогнозованих результатів.


Ми гарантуємо високу якість товарів, які проходять повну перевірку ще до випуску.


Акутрон також багато уваги приділяє співпраці з нашими клієнтами і постачальниками підтримуючи з ними постійний зв’язок. Швидка відповідь на запити наших клієнтів є пріоритетом кожного підрозділу Акутрону.


Підтримка і вдосконалення системи управління якістю здійснюється високо мотивованими та досвідченими професіоналами, які вміють розв’язувати складні завдання працюючи як одна команда.


Сертифікація системи управління якістю

Система управління якістю була спершу сертифікована в 2006 році, і до теперішнього часу дія сертифікату щорічно підтверджується компанією TUV SUD Management Service GmbH. Сертифікат TUV SUD підтверджує відповідність стандарту ISO 9001:2008. Область дії сертифікату – проектування, розробка, виготовлення та продаж кабельних збірок, супутніх товарів електроніки, металевих та пластикових деталей, надання інженерних послуг в сфері електроніки та механіки.


На початку 2014 року Українським центром медичної сертифікації і прогнозування було підтверджено відповідність системи управління якістю виробників медичної техніки стандарту ISO 13485:2003. Область дії сертифікату – проектування, розробка, виготовлення електроніки, металевих та пластмасових деталей (коаксіальні кабельні збірки для ультразвукових діагностичних систем).


Сертифікат якості ISO 13485:2003 Сертифікат якості ISO9001:2008